Najlepšie kasína na automaty:

 • Aladdin's Legacy

 • Angel's Touch

 • Crime Scene™

 • Evolution™

 • Fruit Warp

 • Funky Fruits Farm

 • Gladiátor

 • Gonzo’s Quest

 • Jurassic Park

 • Magic and wonders

 • Mega Fortune Dreams™

 • Power Stars

 • The Dark Knight™

Najnovšie automatove hry, hracie automaty zdarma

Všetky najnovšie automatové hry si môžete vyskúšať. Okrem nich vás v kasínach čaká aj ruleta zadarmo, blackjack zadarmo, či online poker zdarma vo forme freeroll turnaja o skutočné výhry.

Aladdin's Legacy

Video automat Aladdin

Video automat, Amaya

Aladdin’s Legacy je jedna z najlepších videoautomatových hier, plná grafiky a 3D animácii. Tento online hrací automat je založený na oblúbenom a známom príbehu dávnych čias.

Vyskúšaj hrať zdarma »

Angel's Touch

Video automat Angel

Video automat, Amaya

Tento božský nový automat ponúka fotografie modelky v štýle rokov 1940 s témou anjela, so symbolmi zvončekov, hárf, trúbiek a krídel.

Vyskúšaj hrať zdarma »

Crime Scene™

Video automat Crime Scene™

Video automat, Net Entertainment

Crime Scene ™ prináša vzrušenie na valcoch s populárnou funkciou žolíka Sticky Wild. Ak nájdete ikonku Sticky Wild, tá zostane na svojom mieste až počas 5 otočení a aby toho nebolo málo, môžete očakávať vysoké výhry, keďže Sticky Wild ich násobí až 3x !

Vyskúšaj hrať zdarma »

Evolution™

Video automat Evolution™

Video automat, Net Entertainment

Video automat Evolution ™ zavedie hráčov späť ku koreňom života tak ako ho poznáme, do sveta plného primitívnych tvorov lezúcich po evolučnom rebríčku.

Vyskúšaj hrať zdarma »

Fruit Warp

Video automat Fruit Warp

Video automat, Thunderkick

Fruit Warp je jedinečný video automat, ktorý vyvinula firma Thunderkick a online kasínam ho dodáva Microgaming. Do roku 2014 neexistovalo nič podobné.

Vyskúšaj hrať zdarma »

Funky Fruits Farm

Video automat Funky Fruits Farm

Video automat, Playtech

Určite ste už hrali množstvo ovocných automatov. Je to klasika, ale mnohým chýba niečo viac, čo každý fanúšik automatov od hry očakáva. Keď si vyskúšate online hrací automat Funky Fruits Farm, budete vedieť čo tým myslím. Bláznivé škeriace sa ovocie, pri ktorom už len čakáte bláznivý pokryk “Wazzz uuuuup”. To je to čo vás dostane.

Vyskúšaj hrať zdarma »

Gladiátor

Výherný automat Gladiátor

Výherný automat, Playtech

Staňte sa súčasťou starovekého Ríma, kde sa Gladiátor Maximus snaží pomstiť za intrigy a smrť svojej rodiny.

Vyskúšaj hrať zdarma »

Gonzo’s Quest

Video automat Gonzo’s Quest

Video automat, Net Entertainment

Ak máte radi dobrodružné príbehy, výherné automaty a originálne myšlienky, Gonzo’s Quest je automat práve pre vás. Ide o jeden z najobľúbenejších online automatov vôbec a na svedomí ho má NetEnt.

Vyskúšaj hrať zdarma »

Jurassic Park

Video automat Jurassic Park

Video automat, Microgaming

Dinosaury z legendárneho filmu opäť ožili. Nový online automat Jurrasic Park od Microgaming vás zavedie späť do sveta Stevena Spielberga. Má 243 výherných línií, prepracovanú grafiku a 4 bonusové hry.

Vyskúšaj hrať zdarma »

Magic and wonders

Výherný automat Magic and wonders

Výherný automat, SkillOnNet

Tento 5 valcový hrací automat s maximálne 30 výhernými radami s prepracovanou grafikou obsahuje viacero bonusových hier. Ak sa vám objaví kombinácia symbolov dievčaťa a elixíru, máte možnosť hrať mini bonusovú hru Magické dvere a vyhrať tak až 1000 kreditov.

Vyskúšaj hrať zdarma »

Mega Fortune Dreams™

Video automat Mega Fortune Dreams™

Video automat, Net Entertainment

Pôvodný automat Mega Fortune bol pompézny 5-valcový, 25-radový video automat s jedným z najväčších on-line progresívnych jackpotov na trhu. Luxusná téma hry dávala hráčom náznak toho, čo môžu očakávať, keď narazia na život meniaci Mega jackpot. Okrem Mega Jackpotu s očakávanou hodnotou vo výške 4 milióny EUR, hra tiež ponúkala dva menšie lokálne jackpoty.

Vyskúšaj hrať zdarma »

Power Stars

Výherný automat Power Stars

Výherný automat, Novomatic

Power Stars patria medzi klasiku výherných video automatov už niekoľko rokov a určite ste ich zaregistrovali aj v kamenných kasínach. Sú to automaty, ktoré si stále držia svoj vysoký štandard a obľúbenosť, hlavne vďaka jednoduchému systému 5 valcov a 10 výherných línií.

Vyskúšaj hrať zdarma »

The Dark Knight™

Video automat The Dark Knight™

Video automat, Microgaming

The Dark Story - Jeden muž ochotný obetovať všetko pre svoje mesto, iný muž, ktorý sa chce pozerať na to, ako horia ... Sme hrdí na to, že sme oznámili príchod novej hry od spoločnosti Microgaming s Batmanom - The Dark Knight ™ ako hrací automat !

Vyskúšaj hrať zdarma »

Niektoré automatove hry vám ponúkajú aj bonusové hry a možnosť hrať o obrovské jackpoty. Vyskúšajte si najnovšie automatové hry zadarmo ešte skôr, ako začnete skúšať šťastie a hrať hracie automaty za realne peniaze.